Teenusleping

Leping MTÜ Assisi Franciscuse Seltsiga on oma olemuselt teenusleping ja sätestab suhted kohaliku omavalitsuse ning loomade püüdmise ja hoidmise teenust pakkuva mittetulundusühingu vahel.
Kasutame standardset lepingut, mis garanteerib kõikidele lepingupartneritele nende võrdse kohtlemise.

Alljärgnevalt lepingus kajastuvates olulistest osadest:

  • Varjupaiga töötajad (Lepingu Täitjad) püüavad hulkuvaid või omanikuta loomi Tellija (KOVi) hallatavalt territooriumilt vastavalt Tellija esitatud või Tellijaga kooskõlastatud väljakutsetele. Tellijal on õigus toimetada loom varjupaika ka oma kulu ja kirjadega, säästes seeläbi kohaliku omavalitsuse raha.
  • Püütud loomad paigutatakse Tartu Koduta Loomade Varjupaika (aadress Roosi 91K, Tartu) ja hoitakse varjupaigas kuni omanikule tagastamiseni või vähemalt seadusega nõutud 14 päeva.
  • Täitja poolt korraldatakse püütud loomade esmane veterinaarne läbivaatus ja määratakse looma varjupaigas hoidmise režiim. Loomadele tehakse välis- ja siseparasiitide vastane tõrje koheselt pärast varjupaika saabumist, samuti kassidele vaktsineerimine marutaudi ja enamlevinud liigikohaste ohtlike nakkushaiguste vastu taudide leviku vältimiseks. Täitja korraldab loomade söötmise ja jootmise ning muud pidamistingimused vastavalt looma liigilistele eripäradele
  • Täitja poolt dokumenteeritakse looma vastuvõtt, veterinaarsed toimingud ja looma väljastamine. Põhjendatud huvi korral võimaldatakse Tellijale tutvumine konkreetse looma vastuvõtu akti ja väljastamislepinguga või eutanaasia aktiga.
  • Täitjal on õigus sooritada loomale eutanaasia varem, kui 14 päeva juhul, kui looma tervislik seisund seda nõuab.
  • Täitjal on õigus hulkuva looma omanikult sisse nõuda looma püüdmisel/käsitlemisel ja hoiustamisel tekkinud kulud, mille kohta ei esitata arvet omavalitsusele.
  • Täitjal on õigus võtta varjupaika vastu Tellija haldusterritooriumilt pärinev loom kolmandalt isikult juhul, kui kolmas isik tasub looma hoiupäevad varjupaigas ise ja selle eest ei esitata arvet kohalikule omavalitsusele või kohaliku omavalitsuse volitatud esindaja on andnud nõusoleku looma vastuvõtmiseks KOVi kulul.
  • Täitjal on õigus 14 päeva möödumisel looma varjupaika vastuvõtmisest anda loom uuele omanikule adopteeritavaks.

Lepingu sõlmimise soovi korral täistekstiga tutvumiseks palume kirjutada aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Varjupaiga toetajad:

ma armastan aidata

sternlogo

tartulogo