Väljakutsetest

TARTU LINNAS

Väljakutseid saab esitada varjupaiga telefoni lühinumbril 15400 esmaspäevast laupäevani kell 8:00 - 20:00

Väljaspool ülalnimetatud tööaega reageerime läbi päästeameti telefoni 112 hädajuhtumitele, mis kätkevad ohtu inimese või looma elule.

Väljakutsujalt ootame asukoha ja looma kirjeldust (suurus, värvus, käitumine) ning samuti ka olukorra kirjeldust. Kuna varjupaiga autol ei ole operatiivauto õigusi, siis meie kohalejõudmine võtab aega samapalju, kui ükskõik millisel teisel sõidukil, sõltudes linna liiklusest. Seetõttu on oluline, et inimene, kes esitab väljakutse, jälgiks võimalusel looma varjupaiga auto kohalejõudmiseni.

VÄLJASPOOL TARTU LINNA

Väljaspool Tartut reageerime väljakutsetele nende kohalike omavalitsuste territooriumile, millistega Tartu linnal ja varjupaigal on sõlmitud teenuse osutamise leping ja väljakutse peab alati olema kinntatud kohaliku omavalitsuse esindaja poolt. 
Nimekiri lepingupartneritest ja nende kontakttelefonidest:
lepingupartnerid

Valdade väljakutseid teenindatakse üldjuhul tööpäeviti kell 9:00 - 17:00

 

METSLOOMAD, PÕLLUMAJANDUSLOOMAD JA LINNUD

Elusad metsloomad ja -linnud ei kuulu Tartu Koduta Loomade Varjupaiga kompetentsi - meil puuduvad pädevus ja vahendid metsloomadega tegelemiseks. 
Linna sattunud metsloomade ja -lindudega tegeleb päästeamet - hädaabi number 112.

Samuti ei tegele Tartu linna varjupaik põllumajandusloomadega (hobused, lehmad, lambad, kitsed, sead jms) ruumide ja vahendite puudumisel. Nendega tegelevad kohalike omavalitsuste ametnikud.

Varjupaiga toetajad:

ma armastan aidata

sternlogo

tartulogo