Rahaline toetus

MTÜ Assisi Franciscuse Selts kuulub alates 01.jaanuar 2010 tulumaksu soodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja, mis eraisikule tähendab järgmisel aastal tulumaksu tagastust ja juriidilisele isikule erisoodustusmaksust vabastust.

Varjupaiga igapäevast tegevust saab toetada rahaliselt meie tegevuskontole:

MTÜ Assisi Franciscuse Selts
IBAN: EE102200221031556784

Igapäevase tegevuse all peame silmas eelkõige loomade toitu ja igapäevaseid raviprotseduure (erinevad põletikud, nahaprobleemid, haavad) samuti loomade arvukuse kontrolli seisukohalt olulisi steriliseerimis/kastreerimisrahasid. 
Esimesed 14 varjupaigas viibimise päeva elab loom kohaliku omavalitsuse kostil, seejärel loetakse tema omanikuks varjupaika. Vajalik ravi ja edasine ninaesine finantseeritakse lahkete inimeste annetustest. Annetaja võib selgitusse lisada, millisel otstarbel ta eelkõige näeks oma annetuse kasutamist.

Varjupaika saabuvate omanikuta vigastatud loomade vältimatut abi saab toetada meie kiirabikontole:

MTÜ Assisi Franciscuse Selts
IBAN: EE52220022106329 8890

Operatiivse ravi all peame eelkõige silmas nn traumapatsiente (avariilised loomad, teiste loomade rünnakute ohvrid jms), kus on kiiresti vaja vastu võtta otsus looma aitamiseks (kallihinnaline kirurgia) või kelle elule aitamiseks on vaja kliiniku statsionaari (tilgutite all olemine vms varjupaigas mittevõimalik menetlus). Sellelt kontolt ei kanta kunagi raha mingiteks muudeks ravitoiminguteks, vaid justnimelt vältimatut abi vajavate loomade jaoks.

Varjupaiga arendus- ja ehitustegevust saab toetada meie ehituskontole:

MTÜ Assisi Franciscuse Selts
IBAN: EE722200221039544976

Raha kulutatakse põhiliselt varjupaigas olevate loomade hoiuolukorra parandamiseks.  
Oleme kasutanud sellele kontole laekunud vahendeid kuutide remondiks, soetasime mahapõlenud kassipojamaja asemele uue
2016 ehitasime kinniseks ja soojapidavaks endise võremaja...
Oleme saavutanud selle, et kassimaja on nüüd ainult KASSImaja. Aga paraku vanasse varemesse ehitatud hoonesse on sisse pugenud must hallitus, millest on ilmselt aastal 2024 vaja hädapäraselt lahti saada. Unistuseks on veel kassidele väliaedik ning ilusad statsionaarsed boksid varjupaigas viibimise ajaks. 
Koerad on meil nüüdseks ketipriid (tänud annetajatele!), kuid aedikud võiksid olla paremad, ehk et vajaksid osalisi katuseid.

Senthaaval selle jaoks raha korjates ei liigu asjad väga kiiresti, kuid ükskord me jõuame seatud eesmärkideni niikuinii...
Nagu kõigega, mida me ette võtnud oleme. 

Varjupaiga toetajad:

ma armastan aidata

sternlogo

tartulogo