200042 Donna

Liik Koer
Tõulisus segavereline
Vanus ca 12 aastat
Ster/kastr. Ei
Välimus lühikarvaline must vähese valgega
Sugu Emane
Päritolu kodust
Varjupaigas alates 11.02.2020
Karantiinis kuni 25.02.2020

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: 12 aastat tagasi varjupaigast kutsikana võetud koer, kelle omanikud kolimise tõttu ta varjupaigale loovutasid.

ISELOOMUSTUS: Leebe ja sõbralik vanaproua, kes otsib endale seltsilist, kellega oma vanaduspäevi koos õhtusse saata. Äärmiselt uudishimulik ja krapsakas Donna on väiksemagi maiustuse lõhna peale valmis oma suurte silmade tegemise ja palumise oskusi demonstreerima. Pikemat jalutuskäiku planeerides, tuleb alati sisse arvestada mõni paus paide ja sügamise jaoks.

ENERGIATASE: Madal kuni keskmine. Kindlasti sooviks käia vähemalt kahel lühemal jalutuskäigul, et toas õnnetusi ei juhtuks, kuid mis teda puudutab siis ta võiks maailma avastades ringi seigelda kauemgi.

KAS SOBIB LASTEGA? Tänaval kõndides lapsi ja lapsevankreid ignoreerib, ei ole negatiivselt reageerinud.  

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Valiv. Eelistab rahulikke ja väiksemaid koeri ning mängimise asemel käiks ta pigem jalutuskäikudel.

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad.

 

"Seenior seeniorile" programmis osaleva koera adopteerimistasu on seenioreas kodanikule (65+ eluaastat) 25 eurot.

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Donna varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Donna toetuseks.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta