200021 Jeti

Liik Koer
Tõulisus segavereline
Vanus 6 aastat
Ster/kastr. Jah
Välimus lühikarvaline tumeda selja heleda piirdega
Sugu Isane
Päritolu kodust
Varjupaigas alates 22.01.2020
Karantiinis kuni 05.02.2020

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: 4 aastat tagasi varjupaigast võetud noorhärra, kelle omanikud pereelu probleemide tõttu Jetist loobuda otsustasid.

ISELOOMUSTUS: Jeti on kauni välimusega härrasmees, kes oma noorele eale vaatamata on äärmiselt viisakas ja hästi peetud. Hella hingega sõbralik, arukas ning õpihimuline kaaslane pikkadeks loodusmatkadeks ja linna peal seiklemisteks. Vabatahtlikel jätkub Jeti jaoks vaid kiidusõnu ning ta on oma õrnuse ja tasakaaluka hoiaku tõttu kõrgelt hinnatud seltsiline. 

ENERGIATASE: Keskmine. Kaks tundi jalutamist päevas on täitsa piisav, kuid mis teda puudutab siis ta võiks maailma avastades ringi seigelda kauemgi. 

KAS SOBIB LASTEGA? Tänaval kõndides lapsi ja lapsevankreid ignoreerib, ei ole negatiivselt reageerinud. 

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Kuna tegemist on tugevat jahiinstinkti omava koeraga, siis ei sobi Jeti pereliikmeks linnu- ja väikeloomapidajatele ning soovitavalt mitte ka nende naabriks. 

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Jeti varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Jeti toetuseks.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta