200007 Winnie

Liik Koer
Tõulisus segavereline
Vanus täiskasvanud
Ster/kastr. Ei
Välimus keskmiselt suur, lühikarvaline punane tumeda maskiga
Sugu Isane
Päritolu Elva vald, Koruste küla
Varjupaigas alates 08.01.2020
Karantiinis kuni 22.01.2020

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Ilmus kõhnunud olekus Elva vallas võõrale territooriumile, kiip puudus ning  keegi kahjuks varjupaiga kuulutse peale ei reageerinud.

ISELOOMUSTUS: Sõbralik ja äärmiselt uudishimulik neljajalgne tegelane, kes võib tundide viisi mööda linna kõndida ja oma ümbrust uudistada. Winnie on huvitatud tänaval kõndides ka inimestega tutvumisest ning ei ütle ära paarist sabaliputusest kui mõnda oma liigikaaslast tee peal kohtab. Aeg-ajalt võib mõni kõvem müra teda ehmatada, kuid tavaliselt piisab enesekindluse taastamiseks vaid paarist paist ja lahkest sõnast. Pärast pikka jalutuskäiku armastab ta vabatahtlike külje alla pugeda ja sügamist nautida. 

ENERGIATASE: Keskmine kuni kõrge. Kindlasti sooviks vähemalt kaks tundi päevas jalutada, kuid mis teda puudutab siis ta võiks maailma avastades ringi seigelda kauemgi. 

KAS SOBIB LASTEGA? Tänaval kõndides lapsi ja lapsevankreid ignoreerib, ei ole negatiivselt reageerinud.

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Winnile meeldib sõbralike emaste koertega jooksuplatisl ringi tormata ning tõenäoliselt ei ütleks ära ka mõnest hästi käituvast isasest koerast. 

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad.Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Winnie varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Winnie toetuseks.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta