190299 Vassu

Liik Koer
Tõulisus segavereline
Vanus ca 3 aastat
Ster/kastr. Ei
Välimus lühikarvaline must selg hele piire
Sugu Isane
Päritolu Tartu vald, Kõrveküla
Varjupaigas alates 13.12.2019
Karantiinis kuni 27.12.2019

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Ilmus Kõrvekülas võõrale territooriumile, kiip puudus ning keegi kahjuks varjupaiga kuulutse peale ei reageerinud.

ISELOOMUSTUS: Vassu on loomult väga rahumeelne koer, kes oma suuruse poolest sobiks toredasti ka korterisse elama.  Viisakas ning inimest austav kaaslane igaks seikluseks, kes ei suuda aga alati oma rõõmu ja elevust taltsutada, kui näeb mõnda märki sellest, et keegi temaga jalutama soovib minna. Jalutamise vältel tabavad pealtäha isemeelset koerakest aeg-ajalt hellushood, seega tuleks jalutama minnes teha aega ka mõneks sügamise ja kallistamise pausiks. Kuigi Vassu harilikku pulga viskamise-toomise mängu ega müramist ei harrasta, naudib ta inimesega koosolemist ning lähedust.

ENERGIATASE: Keskmine kuni kõrge. Kindlasti sooviks vähemalt kaks tundi päevas jalutada, kuid mis teda puudutab siis ta võiks maailma avastades ringi seigelda kauemgi. Vassu on lisaks ka suurepärane kaaslane jooksmas käimiseks, mida vabatahtlikud temaga ka vahetevahel teevad.

KAS SOBIB LASTEGA? Võib lastesse suhtuda algul pisut pelglikult, kuid negatiivselt reageerinud ei ole.

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Teiste loomade osas on uudishimulik ning suurema huvi korral läheneb ühe või kahe sõbraliku haugatusega. Enamasti, kui lasta teiste koertega ninapidi kokku nuuskima, liputab Vassu saba ja näitab huvi mängimise vastu. 

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad.

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Vassu varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Vassu toetuseks.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta