190181 Rommi

Liik Koer
Tõulisus segavereline
Vanus Ca 3 aastat
Ster/kastr. Ei
Välimus poolpikakarvaline punakasbeež musta koonuga
Sugu Isane
Päritolu Põlva, Intsikurmu
Varjupaigas alates 03.08.2019
Karantiinis kuni 17.08.2019

ISELOOMUSTUS: Rommi vajab alguses võõrastega harjumiseks veidike aega, kuid teda tundma õppides on tegemist suure ning energilise mõmmikuga. Nagu iga teinegi koer armastab ta tähelepanu paide näol ning nii linnas kui ka metsas ringi seigelda. Suurepärane kaaslane pikemateks jooksutiirudeks ja lahutamatu sõber igaks matkaks. Rommi unistus oleks olla mõne aktiivse ja ettevõtliku pere liige, kes ka teda oma seiklustesse kaasaks ning kes oleks valmis temaga tegema veel mõningast kasvatustööd. Probleemideks on aga vanemad inimesed ja armukadedus. Ehk et päris lihtne koer Rommi ei ole.

ENERGIATASE: Keskmine kuni kõrge. Kindlasti sooviks vähemalt kaks tundi päevas jalutada, kuid mis teda puudutab siis ta võiks maailma avastades ringi seigelda kauemgi. 

KAS SOBIB LASTEGA? Jah, kuid nii lastele kui Rommile tuleks piirid paika seada, et kõik mängureeglitest üheselt aru saaksid. 

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Koerte suhtes on valiv, peab natuke tutvust sobitama. 

TERVISEPROBLEEMID: Puuduvad.

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Rommi varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784

Saaja: Assisi Franciscuse Selts

Selgitus: Rommi toetuseks.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta