190081 Edith

Liik Koer
Tõulisus vene-euroopa laika
Vanus Sünd. 07.10.2008
Ster/kastr. Jah
Välimus lühiakarvaline must valgega
Sugu Emane
Päritolu kodust
Varjupaigas alates 05.04.2019
Karantiinis kuni 19.04.2019

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: omanik pidas jahikoerana töötamiseks liiga vanaks.

ISELOOMUSTUS: Edith on väärikas eas proua, kes on kõikide vabatahtlike lemmik. Pole päeva kus Edithitit jalutama ei viidaks. Jahikoerale omaselt otsib jalutades igast urust endale lõunasööki ning võtab vahest lõhna üles. Rohkem selline “koer jalutab inimesega” tüüpi, kuid tal on ka helluse hetki kui teda varjupaika tagasi jõudes kammida või kõrva tagant sügada.

ENERGIATASE: Madal kuni keskmine. Edith jalutaks ise ilmselt rohkem, aga puusad hakkavad vanadusest pikema jalutuskäigu puhul veidike tundma andma. 

KAS SOBIB LASTEGA? Lapseturvaline koer. Inimestega on Edith üldse suur sõber, kuid laste poolt sooviks mõistvat suhtumist. 

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Kuna tegemist on jahikoeraga, siis väiksematest lemmikloomadest nagu närilised ja küülikud peaks hoidma eraldi. Koerte vastu üldiselt suurt huvi ei tunne, jalutab ilusti kõrval. 

TERVISEPROBLEEMID: Puusad on küll jäigad, kuid passist vanust vaadates saab tegelikult aru, et tegemist on võrdlemisi terve vanaprouaga.

 

Kuna varjupaigas kulub vahendeid igapäevaselt looma kohta ca 2.50 eurot, siis Edithi varjupaigas viibimist saab toetada sihtotstarbelise annetusega:
Konto: EE102200221031556784
Saaja: Assisi Franciscuse Selts
Selgitus: Edithi toetuseks.

Tule looma vaatama

Helista ja lepi kokku kohtumine: 
tel 5333 9272. 
"Ma ootan Sind!"

Vaata meie asukohta