190081 Edith

Category Dog
Breed vene-euroopa laika
Age Sünd. 07.10.2008
Sterilized
Appearance lühiakarvaline must valgega
Sex Female
Found kodust
In shelter From 05 April 2019
In quarantine until 19 April 2019

VARJUPAIKA SATTUMISE LUGU: Pere poolt loovutatud, kuna jäi liiga vanaks, et jahti pidada.

ISELOOMUSTUS: Edith on väärikas eas proua, kes on kõikide vabatahtlike lemmik. Jahikoerale omaselt otsib jalutades igast urust mõnda pisikest püsielanikku ning võtab aeg-ajalt ka lõhna üles. Rohkem selline “koer jalutab inimesega” tüüpi, kuid tal on ka helluse hetki, kui teda varjupaika tagasi jõudes kammida või kõrva tagant sügada.

ENERGIATASE: Madal kuni keskmine. Edith jalutaks ise ilmselt rohkem aga puusad hakkavad vanadusest pikema jalutuskäigu puhul veidike tundma andma. 

KAS SOBIB LASTEGA? Sobib suurepäraselt, kui ka lapsed temasse ja tema soovidesse mõistvalt suhtuvad.

KAS SOBIB TEISTE KOERTE/LOOMADEGA? Kuna tegemist on jahikoeraga, siis väiksematest lemmikloomadest nagu närilised, küülikud või papagoid peaks hoidma eraldi. Koerte vastu üldiselt suurt huvi ei tunne, kuid ta jalutab ilusti nendega kõrvuti ning on nõus isegi oma leitud urge mõne suurema sõbraga jagama.

TERVISEPROBLEEMID: Puusad on küll jäigad, kuid passist vanust vaadates saab tegelikult aru, et tegemist on võrdlemisi terve vanaprouaga.

 

"Seenior seeniorile" programmis osaleva koera adopteerimistasu on seeniorieas kodanikule (65+ eluaastat) 25 eurot.

 

Kuna kohalik omavalitsus pärast 14. päeva enam Edithi varjupaigas viibimist ei rahasta ning igapäevaselt kulub tema kohta ikka ca 2.50 eurot, siis saab soovi korral teda toetada sihtotstarbelise annetusega:

Konto: EE102200221031556784
Saaja: Assisi Franciscuse Selts
Selgitus: Edithi toetuseks.

Tule looma vaatama

Call 5333 9272 and come to see the animal! 

Vaata meie asukohta